Show all Aktualności

Pracujemy nad rozwojem naszej technologii i komercjalizacją leków na bazie MSC – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.

Szukamy specjalisty ds. B+R

Ogłaszamy – Bioceltix chce się powiększyć, wypatrujemy nowego członka zespołu. Kogo szukamy? Specjalisty ds. B+R. Do naszej drużyny zapraszamy osobę z wykształceniem w dziedzinie biologii /biotechnologii/farmacji/medycyny lub pokrewne. Z doświadczeniem w hodowli komórkowej w warunkach sterylnych. Szukamy specjalisty ze znajomością podstawowych technik analiz przyżyciowych komórek eukariotycznych (mikroskopia świetlna, fluorescencyjna, cytometria przepływowa)

Mile widziane udokumentowane szkolenia z zakresu cytometrii przepływowej, doświadczenie w pracy z materiałem klinicznym, z materiałem zakaźnym oraz w laboratorium pracującym w Systemie Zarządzania wg ISO/IEC 17025:2005.

Jeżeli umiejętność samodzielnej pracy, systematyczna i dokładna rejestracja wykonywanych czynności – to mocne punkty w Twoim życiorysie, co więcej znasz język angielskie w mowie i piśmie, a nomenklatura specjalistyczna w tym języku nie jest Ci obca, to szukamy właśnie Ciebie.

Czego oczekujemy? Skrupulatności i dokładności. Otwartości na nowe zadania, chęci doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy. Jeżeli możesz pochwalić się umiejętnościami tj.: praca nad różnymi zadaniami jednocześnie, ustalanie priorytetów i pracy pod presją czasu – to czekamy na Twoje CV.

Zostaw ślad po sobie: rekrutacja@bioceltix.com

Napisali o nas

NCBR stawia na nowoczesną medycynę

W najbliższych latach czeka nas wysyp projektów m.in. z zakresu biotechnologii, mających globalny potencjał. Przełomowe innowacje nie będą przypadkiem a zaprogramowanym procesem, wspieranym m.in. ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. o właśnie w ramach „Szybkiej Ścieżki” swoje projekty ...

Artykuł

Parkiet: Bioceltix. Wrocławski startup myśli o giełdzie

Parkiet: Bioceltix rozwija własne farmaceutyki od 2016 r. Jest to również jedna z pierwszych firm w Europie, która ukończyła pełną ścieżkę rejestracji EMA dla produktu leczniczego wykorzystującego mezenchymalne komórki macierzyste (MSC) jako substancję czynną. Terapie stworzone przez Bioceltix ...

Artykuł

InCredibles: Bioceltix

Jesteśmy jedną z sześciu firm, które zakwalifikowały się programu InCredibles 2019 Sebastiana Kulczyka. InCredibles to wszechstronny program akceleracyjno-mentoringowy wspierający młode polskie firmy z obszaru nowych technologii. – Szczególny nacisk kładziemy na praktyczne aspekty tworzenia i ...

Artykuł

50 Kreatywnych #historie | Łukasz Bzdzion – Bioceltix

Rok temu Łukasz Bzdzion, prezes Bioceltix, zajął 2 miejsce w Rankingu 50 Kreatywnych w Biznesie, a już dzisiaj poznamy kolejne, ważne nazwiska w polskim biznesie w kolejnej edycji rankingu. Za nominowanych trzymamy kciuki, a w wolnej chwili polecamy wywiad z naszym CEO.

Artykuł

Innowacje na start: komórki macierzyste w leczeniu zwierząt

Radio dla Ciebie: Wczoraj (27 maja) Łukasz Bzdzion z Bioceltix – startupu biotechnologicznego wyróżnionego podczas European Startup Days na Europejskim Kongresie Gospodarczym opowiedział o użyciu komórek macierzystych w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów u zwierząt. Bioceltix ma szansę ...

Artykuł