Współpraca

Masz ciekawy pomysł na projekt badawczy?
Zrealizujmy go razem!

In-licensing / współpracujemy

Ze swojego doświadczenia wiemy, jak wielkim wyzwaniem jest rozwój i wdrożenie innowacyjnych leków na rynek. Barierami są m.in.

 • koszty wytworzenia leku (m.in. kapitałochłonne i czasochłonne badania kliniczne),
 • utrzymywanie wykwalifikowanych zespołów R&D
 • koszty samej infrastruktury badawczo-rozwojowej.

Dlatego w Bioceltix jesteśmy otwarci na współpracę w modelu in-licensing, w którym to Bioceltix – wraz z partnerem – pracuje nad innowacyjnymi technologiami medycznymi. Szukamy projektów mających potencjał do komercjalizacji i gotowych do współpracy na zasadzie licencjonowania usług.

 

Dlaczego właśnie z nami warto współpracować?

 • Tworzymy unikalny zespół specjalistów, mający szerokie doświadczenie naukowe i biznesowe.
 • Inwestujemy w wytwórnię GMP, obejmującą dział produkcji, pozwalający na hodowlę komórek in vitro w standardzie farmaceutycznym. Wytwórnia GMP to także laboratorium kontroli jakości, wyposażone w nowoczesną aparaturę. Pozwala ona na pełną charakterystykę wytworzonych komórek w oparciu o zwalidowane metody analityczne, takie jak: cytometria przepływowa, czy cytogenetyka.
 • Komercjalizacja badań naukowych to nasza specjalność. Dlatego jesteśmy gotowi wziąć na siebie część ryzyka biznesowego nowego projektu a jednocześnie dać mu wsparcie w postaci naszych kompetencji badawczych oraz profesjonalnego zaplecza.
 • Dążymy do budowania relacji win-win i swobodnego transferu wiedzy między partnerami. Wierzymy, że to właśnie in-licensing jest jedną z kluczowych dróg rozwoju biotechnologii we współczesnym świecie.

Obecnie pracujemy nad kilkoma projektami w formule in-licensing:

 1. testem diagnostycznym i celowaną terapią przeciwnowotworową chłoniaków oraz białaczek u psów przy współpracy z renomowanym Instytutem Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk (IITD PAN).
  Więcej >>
 2. WJMSC, mezenchymalnymi komórkami macierzystymi izolowanymi z tkanek płodowych. Projekt realizowany wspólnie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+.
  Więcej >>

Zgłoś swój projekt badawczy

Masz pomysł, technologię, potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy do kontaktu na winwin@bioceltix.com lub zgłoszenia projektu w formularzu poniżej!