Bioceltix dołączył do Akademii GPW

Członkowie Zarządu Bioceltix zdecydowali się na udział w Akademii Giełdy Papierów Wartościowych Growth. To druga edycja programu organizowanego przez GPW.

Celem programu jest budowanie kompetencji liderów, którzy chcą przenieść swoją firmę na wyższy poziom.

Wierzymy, że nasz udział w warsztatach organizowanych w ramach Akademii pomoże nam lepiej zarządzać spółką oraz wprowadzać nowoczesne rozwiązania przetestowane przez inne organizacje.

 

Do czerwca 2021 roku 24 uczestników Akademii, w tym my,  będzie brało udział w cyklu dziesięciu sesji oraz w licznych wydarzeniach towarzyszących.